پانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان تهران

 
پانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان تهران
حضور شركت فرآيند توسعه پاد در نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان تهران با هدف معرفي محصولات توليدي پايپ فلكس.محل استقرار غرفه فضاي باز روبروي سالن 31 .
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهر

زمان:18 لغایت 21 مرداد - ساعت بازدید:9 الی 16

جناب آقاي مهندس نيكخواه بهرامي مديرعامل شركت فرآيند توسعه پاد در پيامي از كليه متخصصان و كارشناسان و ... جهت حضور در نمايشگاه صنعت ساختمان تهران دعوت بعمل آوردند. متن پيام بدين شرح است:


به نام خداوند جان و خرد *كزين برتر انديشه بر نگذرد

افق پیش‌روی ایران عزیز روشن است و با شما روشن‌تر می‌شود اگر راه به سمت تولید محصولاتی ببریم که با کمترین حجم سرمایه، بیشترین کارآفرینی و حداکثر بازده اقتصادی را دارد و طرح توليد لوله ها ، شيلنگ ها و اتصالات قابل انعطاف با نام تجاري پايپ فلكس یکی از همین طرح‌ها است که پس از ماه‌ها کار کارشناسی، مقدمات اجرای آن کلید خورده و در یک جهش قابل توجه به مرحله اجرا رسیده است. همانگونه كه استحضار داريد پانزدهمين نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از تاریخ 18 لغایت 21 مرداد ماه 1394 در تهران برگزار خواهد شد، بدینوسیله از همه متخصصان و كارشناسان ارجمند و صاحب نظران فرهيخته و ... دعوت به عمل می آید که با حضور خود در غرفه  پايپ فلكس ، موجبات همکاری و هم اندیشی متعامل را  فراهم آورده و ما را در ارائه هر چه بهتر  خدمات یاری فرمایید . در پايان با اميد به ياري خداوند رحمان و رحيم و با عنايت به استفاده هرچه بيشتر از پتانسيل علمي و توان اجرائي همه شما سروران ارجمند قدم در اين راه پر فراز و نشيب نهاده ايم ، اميد است با نظرات و همفكري ها و تعامل بيشتر ما را ياريگر باشيد .

 

                                                                                                           با تشكر و تجديد احترام

                                                                                                          ارشدا... نيكخواه بهرامي

تاريخ تنظيم: دوشنبه 5 مرداد ماه 1394